Czemu warto skorzystać z sali weselnej na Mazurach

Jeśli jesteście przyszłą Parą Młodą i szukacie unikalnej sali weselnej, która dodatkowo położona jest w pięknym otoczeniu, to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z sali weselnej Jabłoń Lake Resort. Jest to idealna sala na każde wesele, a zwłaszcza dla ludzi, którzy cenią sobie naturę i nowoczesność połączoną w jedną całość.

Dlaczego warto skorzystać z naszego obiektu weselnego

Przede wszystkim oferujemy różne sale weselne, które mogą pomieścić 120,100 lub także 80 osób, co sprawia, że może się odbyć u nas każde wesele. W dodatku sala weselna na Mazurach jest otwarta dla Państwa Młodych i ich gości przez cały rok. Nie ma problemu, by zrobić wesele także zimą, gdy za oknem jest śnieg, to w naszej sali będzie przepiękna sceneria, która idealnie współgrała z całością aranżacji. Niewątpliwą cechą naszego hotelu jest również to, że posiadamy SPA, w którym Młodzi i ich goście weselni mogą zrelaksować się przed tak stresującym i ważnym wydarzeniem. Oprócz tego, że obsługa naszego hotelu jest profesjonalna i zapewni wszystkim gościom i Młodym jak najlepsze warunki w czasie pobytu w Jabłoni Lake Resort, to jeszcze dbamy także o podniebienie naszych gości weselnych, dlatego też mamy w ofercie kuchnię dla alergików, wegetarian lub gości, którzy nie będą akceptować laktozy czy glutenu. Dobrze jest jedynie wcześniej tylko poinformować kucharza, by miał czas na to, by sporządzić idealnie przygotowane dania.

Co zawiera pakiet weselny

Sala weselna na Mazurach chce zapewnić Państwu Młodym, jak i im gościom jak najlepsze warunki, dlatego też organizujemy wyżywienie takie jak: różnego rodzaju stoły wiejskie, soki napoje alkoholowe i napoje gazowane. Warto też dodać, że alkohol może być kupiony po stronie hotelu lub może go dostarczyć sama Para Młoda. Dodatkowo także zapewniamy miejsce dla muzyków i fotografa. Jednak sam zespół musi wybrać Para Młoda, gdyż to oni wiedzą najlepiej, jaki mają gust muzyczny. Natomiast w cenę pakietu jest wliczona podstawowa dekoracja stołów i krzeseł. W prezencie Młoda Para otrzymuje nocleg, by nie musiała się martwić o dojazd do domu po tak ważnym wydarzeniu. Niewątpliwą i ważną zaletą naszego hotelu jest również to, że dbamy o najmłodszych gości weselnych i możemy zapewnić animatora, który zajmie się dziećmi w trakcie wesela.

Jeśli Państwo Młodzi chcą mieć pewność, że termin wesela będzie wolny w naszym obiekcie, to trzeba w ciągu 7 dni od podpisana umowy wpłacić zadatek. Warto też dodać, że każde miejsce przy stole jest oznaczone winietkami, dzięki czemu wszyscy goście będą wiedzieli, gdzie mają spędzić tę piękną i ważną noc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *