Jak przygotować niebanalny prezent na ślub

Wybierasz się na ślub i zastanawiasz się jaki prezent kupić? Najlepiej sprawdzają się spersonalizowane prezenty, codziennego użytku.

Prezenty na ślub, co kupić

Jeżeli wybierasz się na ślub, to warto pomyśleć o prezencie wcześniej, a nie na dzień przed ceremonią. Dzięki wcześniejszemu zamówieniu możesz nadać niepowtarzalny wymiar nawet najbardziej powtarzalnemu prezentowi. Bo prezenty na ślub, to przede wszystkim kreatywność i innowacyjność w przedstawieniu codziennych narzędzi i materiałów. Jest to niejako nawiązanie do wejścia na nową drogę życia, która od dzisiaj jest czymś magicznym i pełnym emocji, pomimo że ciągle chodzimy do pracy, jemy, sprzątamy i wykonujemy masę codziennych czynności. Zatem, to co damy w prezencie to mają być użyteczne rzeczy, a nie przysłowiowy bibelot, który stanie na półce i będzie się jedynie kurzył.

Lista propozycji na prezenty ślubne:

  • wino, szampan – zawsze trafiony prezent, bo nie przeterminuje się, a wypić można nawet w kolejne rocznice ślubu. Do tego warto pomyśleć o spersonalizowanych nadrukach zamiast typowej etykiety. Niech życzenia nadrukowane na butelce przybiorą ładną formę i zostaną oprawione gustowną grafiką. Dzięki temu butelki mogą stać się również ozdobą, a nie tylko produktem do spożycia.
  • ramka, plakat czy album ze zdjęciami pary młodej z lat narzeczeństwa to również ciekawy pomysł. Warto jednak wcześniej wybadać w jakim stylu młodzi planują urządzić swoje gniazdko. Jeżeli jednak nie mamy ich wspólnego zdjęcia, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby na wydruku umieścić dowcipny, albo elegancki motyw nawiązujący do daty ślubu, czy imion młodej pary.
  • oczywiście zastawa stołowa to dalej dobry pomysł, ale też warto dodać do niej element związany z weselem. Może być to piękna kartka, a można dodać np. salaterkę do ciast, czy cukierniczkę z dedykacją. Wcale nie trzeba pisać na każdej filiżance pięknego motto.
  • można zakupić grę dla dwojga, czy zestaw do kąpieli, czy masażu takie zestawy na pewno sprawią wiele radości młodym małżonką.

Pomysłów na prezenty na ślub jest wiele. Każdy z nich jest doby, kwestia jest tylko jedna: niech będzie spersonalizowany i dobrany indywidualnie do pary młodej. Niech nie ma banalnego przystrojenia, a raczej piękne opakowanie i moc wspomnień, które sprawią że ten dzień będzie niezapomniany w każdym aspekcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *