Dlaczego warto korzystać z kart paliwowych

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z karty paliwowej. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza oferta od FLOTEX POLSKA. Nic dziwnego. Pozwala ona na optymalne dobranie karty do potrzeb swojej firmy i oszczędności. Ale to nie koniec jej zalet.

Jak działa karta paliwowa FLOTEX POLSKA

Kartę paliwową FLOTEX POLSKA w szybki i wygodny sposób można zamówić online. Wystarczy wypełnić online krótki wniosek oraz przesłać skany dokumentów rejestrowych firmy. W przeciągu 10 dni roboczych zamówiona karta przyjdzie pod wskazany adres. Przy wyborze karty, warto mieć na uwadze jej poszczególne warianty: karta imienną wystawiana na imię i nazwisko kierowcy, karta na numer rejestracyjny przypisaną do konkretnego samochodu oraz karta na dane firmy. Dzięki tym opcjom każdy przedsiębiorca może wybrać idealny dla siebie wariant – nawet jeśli posiada niewielką liczbę służbowych pojazdów. Główną zaletą karty jest to, że pozwala ona na bezgotówkowe płacenie za tankowanie na stacjach ORLEN, BP, SHELL oraz AMIC. Korzyści jest jednak o wiele więcej – poznaj je już dziś na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Zalety karty paliwowej FLOTEX POLSKA

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA pozwalają na uzyskanie rabatów za tankowanie, którego wysokość zależy od miesięcznych wydatków firmy. Historię wszystkich transakcji można sprawdzić poprzez osobisty Panel Klienta. Karty pozwalają także na korzystanie z atrakcyjnych usług dodatkowych jak m.in. możliwość opłaty transakcji flotowych za pomocą aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze (mFLOTA), opcja wnoszenia opłat w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce (viaToll pre-paid) czy płacenie za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 80 miast Polski za pomocą smartfona (mobiParking).

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA pozwalają nie tylko na oszczędności. To także sposób na szybsze tankowanie i szereg usług dodatkowych, które usprawnią wykonywanie obowiązków zawodowych. Z kolei księgowym karty ułatwiają prace związane z rozliczeniami formowych zakupów. Łatwo można je dopasować jest do potrzeb swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *