RdpGuard 7

Do Twoich obowiązków należy nadzorowanie bezpieczeństwa serwerów, na których zainstalowane jest oprogramowanie firmy Microsoft? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię program RdpGuard 7. Jest to zaawansowane narzędzie, które ułatwia pracę administratorom serwerów i skutecznie zapobiega włamaniom.

RdpGuard – co to takiego

Jest to nowoczesny system, którego zadaniem jest zapobieganie włamaniom na serwery. Zwłaszcza przed atakami typu brute-force, na wszelkiego rodzaju protokoły i usługi, takie jak  RDP, FTP, IMAP, POP3, SMTP, MySQL, MS-SQL, IIS Web Login, ASP. NET, MS Exchange, RD Web Access lub VoIP/SIP.

Jego praca polega na monitorowaniu dzienników serwera i wykrywaniu nieudanych prób zalogowania się na niego. W przypadku, gdy liczba takich nieudanych logowań z jednego adresu IP przekroczy ustalony wcześniej limit, zostaje on zablokowany, aż do wyjaśnienia sytuacji.

Dzięki temu można odróżnić błędy użytkowników podczas logowana, od próby włamania się metodą sprawdzania wszystkich możliwych kombinacji haseł. Pomimo swojej prostoty jest to często skuteczna metoda łamania zabezpieczeń.

Co może chronić RdpGuard

Program ten ochrania szeroki zakres protokołów i usług. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • Remote Desktop,
  • MS-SQL Server,
  • FTP Protocol,
  • IMAP Protocol,
  • POP3 Protocol,
  • SMTP Protocol,
  • IIS Web Login,
  • MySQL Server.

Jest to bardzo wszechstronne narzędzie, dzięki któremu, jako administrator systemu jesteś w stanie skutecznie przeciwdziałać próbom włamań i kradzieży istotnych i poufnych danych. Jako że program stworzony został do pracy w środowisku Microsoft Windows, dlatego też zarówno jego interfejs, jak i obsługa nie sprawią kłopotu nikomu, kto zaznajomiony jest z innymi programami tej firmy.

Zalety po zakupie

W przeciwieństwie do modnego teraz modelu subskrypcji, z miesięcznymi lub rocznymi okresami płatności, za RdpGuard płacisz tylko raz. Licencja jest wieczysta, a dodatkowo możesz liczyć na aż 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji oraz dostęp do innych usług takich jak IP Cloud i Geo IP.

Dodatkową zaletą jest bardzo wygody i szybki sposób dystrybucji tego oprogramowania. Na podany w zamówieniu adres e-mail otrzymujesz link do pobrania programu oraz numer seryjny niezbędny do zarejestrowania i użytkowania.

Wystarczy, że odwiedzisz stronę https://www.vebo.pl/rdpguard, gdzie znajdują się wszystkie ważne informacje na temat zakupu, warunków licencji oraz wymagań systemowych tego doskonałego narzędzia.

Nie czekaj, aż ktoś wykradnie dane z Twoich serwerów! Zabezpiecz się już dziś dzięki RdpGuard 7!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *