Co nowego we flagowym programie Rolnik Szuka Żony 8?

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie słyszałaby już o kultowym programi telewizji polskiej, jakim jest „Rolnik szuka żony”. Program doczekał się już 7 edycji, a obecnie widzowie z zapartym tchem oczekują nowego sezonu, który pojawi się na jesień.

Na czym polega „Rolnik szuka żony”?

Reality-show produkcji TVP opiera się na formacie zachodniego programu o podobnej idei. Na wiosnę każdego roku emitowany jest odcinek zerowy, podczas którego prowadząca, Marta Manowska prezentuje sylwetki 10 kandydatów do udziału we właściwej części progamu. Każdy z kandydatów i kandytdatek(bo miłości życia szukają w programie także Panie) jest singlem lub singielką. Po emisji odcinka zerowego mogą zgłaszać się osoby zainteresowane, którąś z osób kandydujących. We właściwej części programu każdy z rolników spotyka się z zainteresowanymi i spędza z nimi czas na swoim gospodarstwie, gdzie dokonuje wyboru swojej Damy lub Pana serca.

W pierwszą niedzielę kwietnia poznaliśmy ośmioro kandydatów do nowego sezonu programu. Po emisji, która zawsze wywołuje wiele reakcji, można odczytać, który z uczestników wywołuje największe emocje:

  • Internet zawrzał od rolnika Macieja i jego niewyobrażalnych wymagań wobec przyszłej partnerki,
  • uczestniczką, za którą wielu trzyma kciuki jest Elżbieta, mama trójki dzieci, która ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa, ale wciąż wierzy w znalezienie odpowiedniego partnera.

Kto przejdzie do właściwej części programu dowiemy się na jesień, tymczasem warto obejrzeć odcinek https://rolnik-szuka-zony.pl/, prezentujący wszystkich kandydatów, by być na bieżąco.

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *