Tradycyjne golenie żyletkami

W ostatnich latach zaobserwować można powrót do tradycyjnych metod golenia. Panowie odchodzą od kupowania golarek elektrycznych na rzecz tradycyjnych maszynek na żyletki. Dlaczego tak się dzieje i i jakie żyletki wybrać, aby jak najlepiej zadbać o skórę? Sprawdź!

Po kilkuletnim okresie wzrostu popularności maszynek i golarek elektrycznych coraz więcej panów na powrót sięga po klasyczne, tradycyjne, niezawodne żyletki. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami, takimi jak wygoda, przystępna cena, wysyp salonów barberskich, w których do pielęgnacji zarostu używa się maszynek na żyletki czy brzytwy oraz trendami ekologicznymi – zamiast korzystać z urządzeń elektrycznych czy codziennie wyrzucać do śmieci plastikowe jednorazówki, panowie wybierają tradycyjne maszynki do golenia z wymienianymi żyletkami. Taka metoda pielęgnacji jest sprawdzona, tania, nie wymaga specjalnego sprzętu czy dostępu do gniazdka z prądem. Dlatego też obserwuje się wzrost zainteresowania żyletkami, zarówno na użytek własny, jak i jako asortyment salonów fryzjerskich i barberskich.

Zalety tradycyjnych żyletek do golenia

Żyletki są tanie, praktyczne i łatwe w obsłudze – wystarczy posiadać ręczną, wielorazową maszynkę do golenia. Przed zgoleniem zarostu trzeba jedynie zainstalować nową żyletkę, dokręcić ostrze i pod odpowiednim kątem zgolić zarost. Nowa, ostra żyletka oraz odpowiednie nawilżenie skóry podczas golenia to gwarancja gładkiej, zadbanej cery, bez podrażnień. Zużytą żyletkę należy zutylizować – jednak nawet jeśli golisz się codziennie, produkowane w ten sposób odpady zajmują znacznie mniej miejsca niż regularnie wyrzucane plastikowe maszynki jednorazowe.

Gładkie i bezbolesne golenie w zasięgu ręki

Jeżeli więc posiadasz albo zdecydowałeś się na zakup wielorazowej ręcznej maszynki, dobierz do niej odpowiedniej jakości sprawdzone żyletki. Takie właśnie produkty oferuje swoim klientom sklep internetowy Barbersupply.pl. Jest to profesjonalna firma świadcząca swoje usługi z myślą o klientach indywidualnych, jak i biznesowych, np. właścicielach salonów fryzjerskich czy gabinetów barberskich. W asortymencie sklepu Barbersupply znaleźć można wysokiej jakości brzytwy oraz żyletki dostosowane do skutecznego golenia męskich twarzy. Żyletki marek takich jak Derby, Euromax, Astra czy Bluebeards Revenge dostępne w ofercie przedsiębiorstwa to produkty sprawdzone, od wielu lat cieszące się pozytywną opinią użytkowników. W zależności od indywidualnych upodobań klienci zakupić mogą zarówno żyletki jednostronne, które świetnie sprawdzają się podczas golenia brzytwą, jak i z dwoma ostrzami, przeznaczone do tradycyjnych maszynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *