Zaprojektuj z nami halę produkcyjna

Hale stalowe to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Sprawdzą się jako miejsce magazynowe dla różnych towarów, przestrzeń handlowa, czy też hala rolnicza. Można je dostosować do indywidualnych potrzeb inwestora, a czas ich postawienia jest stosunkowo krótki. Ich koszt jest niższy niż budynku o tym samym przeznaczeniu zbudowanemu z tradycyjnych materiałów. Zaś trwałość i odporność na warunki pogodowe jest bardzo zbliżona. 

Co powinien zawierać projekt hali stalowej

Projekt hali stalowej to pierwszy krok do realizacji zamówienia klienta. Ten krok powinien zrobić inwestor, przedstawiając architektowi swoje potrzeby w konkretny sposób. Na projektowanie hal stalowych składa się kilka czynników. Kluczowym z nich jest przeznaczenie obiektu, dlatego że inne rozwiązania stosuje się w halach magazynowych, a inne w budynkach, w których prowadzona będzie działalność handlowa. Projektant powinien znać również dokładne wymiary oraz wiedzieć, czy konstrukcja będzie rozbudowywana w przyszłości. Pozwoli to wnieść do projektu rozwiązania, które ułatwią powiększenie powierzchni. Dokładne informacje pozwolą zaprojektować halę, która spełni oczekiwania inwestora. Oprócz tych informacji projekt powinien zawierać miejsce przyłącza energii elektrycznej, kanalizacji i innych mediów. Miejsce, w którym będzie ogrzewanie lub klimatyzacja, a także zlokalizowanie chłodni w budynku, jeśli będzie taka potrzeb – więcej informacji na: https://www.kobexstal.pl/pl/projekty/

Dlaczego tak ważne jest podanie wszystkich szczegółów

Projektowanie hal stalowych to rzecz, na którą składa się wiele elementów. Informacje udzielone przez inwestora nie posłużą jedynie do rozrysowania projektu. Pomogą również dobrać materiały i łączenia między elementami, tak aby konstrukcja była stabilne i bezpieczna. Projekt ma bezpośredni wpływ na realizację obiektu, dlatego powinien być przemyślany przez klienta, a wykonany przez specjalistę. Dobrze sporządzony projekt znacznie skróci czas realizacji i pozwoli stworzyć halę, która spełni wszelkie wymagania inwestora. 

Podsumowanie

Konstrukcje stalowe na stałe wpisały się w trendy budownictwa przemysłowego. Budownictwo modułowe rozwiązanie na miarę XXI wieku. Zapewnia oszczędność, krótki czas realizacji i możliwość dostosowania obiektu do potrzeb wykonywanej działalności. Firma kobexstal.pl wykonuje takie hale na zamówienie, posiada także gotowe projekty w ofercie. Doświadczeni specjaliści pomogą wybrać najlepsze rozwiązania. Zaprojektuję i wykonują halę według Państwa życzenia. To fachowcy, których można śmiało polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *