Jakie usługi świadczy prywatny detektyw w Krakowie

W wielu sprawach, w których nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie, pomoc detektywa może być nieoceniona. Rozwody, zdrady, podział majątku czy szukanie osób zaginionych to tylko niektóre problemy, które może pomóc rozwiązać dobra agencja detektywistyczna. Kiedy warto zdecydować się na taką pomoc? Jaki jest zakres usług świadczonych przez detektywa w Krakowie?

Usługi prywatnego detektywa dla firm

Prywatny detektyw w Krakowie świadczy swoje usługi nie tylko dla osób prywatnych (choć takich zleceń jest zdecydowanie najwięcej), ale również dla firm. Niekiedy są to sprawy niezbyt skomplikowane, czasem jednak pojawiają się sprawy bardzo trudne, takie, których nawet policja nie była w stanie rozwiązać. Warto wiedzieć, że dowody zebrane przez detektywów są uznawane na sprawach sądowych, o ile do takich dochodzi, z tego też powodu firmy mają poważne problemy, które muszą rozwiązać, często decydują się na współpracę z biurem detektywistycznym.

Usługi detektywistyczne w Krakowie świadczone na rzecz przedsiębiorstw obejmują między innymi weryfikację pracowników pod kątem ich wiarygodności, reputacji czy referencji od byłych pracodawców. Jest to zdecydowanie najpopularniejsza usługa detektywistyczna wśród przedsiębiorców. Weryfikacja obejmuje nie tylko pracowników, ale również i firmy, z którymi przedsiębiorstwo planuje nawiązanie współpracy w najbliższym czasie.
Dodatkowo agencje detektywistyczne pomagają firmom w:

  • sprawach z zakresu łapownictwa, szantażu czy podrabiania dokumentów;
  • zbieraniu dowodów w sprawach biznesowych czy gospodarczych.

Detektyw może również doradzać w kwestii związanej z egzekwowaniem długów oraz w różnego rodzaju sprawach dotyczących biznesowej działalności.

Usługi prywatnego detektywa dla osób prywatnych

Prywatny detektyw z Krakowa znacznie częściej współpracuje z osobami prywatnymi niż z firmami. Tu sprawy dotyczą głównie zdrad, spraw majątkowych i zaginięć, jednak usługi detektywistyczne w Krakowie w tym przypadku mają znacznie szerszy zakres.

Biura detektywistyczne mogą zajmować się między innymi podsłuchami, sprawdzając, czy w otoczeniu klienta nie znajduje się aparatura szpiegująca. Dzięki temu, że dysponują najlepszym sprzętem, są w stanie wykryć skutecznie zarówno te działające, jak i już nieaktywne podsłuchy.

Sprawy rozwodowe i rodzinne bywają bardzo trudne, a w ich rozwiązaniu często pomóc może również prytany detektyw. Ten może wykazać m.in. alkoholizm jednego z partnerów czy znęcanie się nad rodziną, co znacznie ułatwia rozwiązanie rodzinnych problemów i przeprowadzenie rozwodu. To bardzo ważne, szczególnie gdy ze sprawą powiązane są dzieci.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *