Kubek papierowy 400 ml

Można zamówić kubki papierowe w firmie, która zajmuje się ich produkcją. Jeśli chodzi o kubki 400 ml to minimalny nakład jaki można zamówić wynosi 500 sztuk. To wcale nie jest taka duża ilość i szybko się o tym przekonamy. Jeśli w jakimś ruchliwym miejscu sprzedajemy kawę czy herbatę to się przekonamy, że szybko taka ilość zostanie wyczerpana. Na stacjach benzynowych taka ilość wystarcza na kilka godzin. Warto zatem zamówić kubki papierowe w większej ilości. Można bez problemów wybrać 5000 sztuk czy nawet 10 tysięcy sztuk. Dlaczego większa ilość jest dla nas bardziej opłacalna? Przede wszystkim dlatego że im więcej bierzemy tym mniej jeden kubek nas kosztuje. Firmie, która je produkuje hurtowni odbiorcy bardziej się podobają. Można tworzyć jeden projekt i można od razu brać się za produkcje kubków. Wtedy oszczędza się sporo czasu co przekłada się na końcową cenę.

Kubki papierowe termiczne

Jeśli mamy podawać w kubkach gorące napoje to pamiętajmy o tym, żeby były przystosowane do tego. Ścianka w takich kubkach jest podwójna co gwarantuje bezpieczeństwo. Nikt się nie poparzy gorącym napojem, dlatego właśnie taką ofertę trzeba będzie dla siebie wybrać. Dawniej takich kubków nie było w sprzedaży, dlatego picie kawy z plastikowych kubków nie było komfortowe. Zdarzało się, że kawa rozpuszczała taki kubek. Na szczęście dzisiaj już takich problemów nie mamy.

Personalizacja kubków papierowych

Wszystko co znajduje się na kubkach można w indywidualny sposób dopasować do swoich potrzeb. Jeśli zależy nam na nadruku to firma oferująca kubki wykona je z zachowaniem najwyższej jakości. Nam właśnie na tym najbardziej zależy, dlatego trzeba będzie szukać rozwiązań dla nas najlepszych. Zastanowimy się czy na kubku papierowym ma być tylko logo czy może coś więcej? Na 400 ml kubku miejsca jest naprawdę bardzo dużo i byłoby to wykorzystać z korzyścią dla siebie. Wtedy będziemy na pewno bardzo zadowoleni, bo kubek to bardzo dobra forma reklamy. Wystarczy zamówić już dzisiaj kubek z nadrukiem, żeby ten cel osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *