Jak poprawić wygląd twarzy? – zabieg powiększania ust

W dzisiejszych czasach każda kobieta pragnie prezentować piękny, świeży, a przede wszystkim młodzieńczy wygląd. Jednym z aspektów zdradzających wiek są usta – z biegiem czasu stają się mniej zarysowane, nierówne i znacznie mniejsze. W efekcie rysy twarzy ulegają negatywnej zmianie. Istnieje jednak bardzo szybka i prosta metoda powrotu do dawnej świetności, a nawet poprawy obecnego niezadowalającego wyglądu ust – mianowicie ich powiększenie.

Powiększanie ust – jak wygląda zabieg

Zabiegu powiększania ust dokonuje się poprzez wstrzyknięcie odpowiedniej substancji pod tkankę skórną wyściełającą je. Środek, który jest przeznaczony do aplikacji może być natury średnio wchłanialnej lub odpornej na wchłanianie. Wówczas efekt utrzymuje się od kilku miesięcy do kilku lat.

Zabieg powiększania ust Czopkiewicz jest powtarzalny, dlatego też pacjentka będzie mogła cieszyć się młodzieńczym wyglądem przez całe lata. Istnieją jednak tak skomponowane preparaty, dzięki którym można uzyskać trwałe powiększenie ust.

Zabieg powiększania ust z wykorzystaniem środka wypełniającego wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura nie trwa długo, zaś okres rekonwalescencji jest stosunkowo krótki. Podczas tego okresu przez około 3 tygodnie nie wolno jednak eksponować ust na promieniowanie UV.

Istnieje możliwość wykonania chirurgicznego powiększania ust. W tym przypadku muszą zaistnieć jednak wyraźne wskazania. Okres rekonwalescencji jest tu dłuższy, lecz efekt utrzymuje się na stałe.

Zalety zabiegu powiększania ust

  • efektywne modelowanie rysów twarzy
  • krótki czas trwania zabiegu
  • krótki okres rekonwalescencji
  • odmłodzenie wyglądu
  • zwiększenie atrakcyjności
  • uwolnienie się od kompleksów, poprawa jakości kontaktów międzyludzkich
  • pozostawanie pod stałą opieką kliniki w okresie rekonwalescencji
  • nadanie ustom wyraźnych rysów i wrażenia ich dostatecznego nawilżenia
  • zabieg nie wymaga skierowania lekarskiego

Na zabieg powiększania ust w Klinice Chirurgii Plastycznej doktora Krzysztofa Czopkiewicza można umówić się osobiście, telefonicznie lub online. W razie pytań i wątpliwości doktor udziela wyczerpujących informacji, co pozwala pacjentce podjąć przemyślaną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *