Kubki do podawania gorącej kawy

Oferta z kubkami do gorącej kawy jest bardzo dobrze przygotowana. Można zamówić różnej wielkości kubki, które będą przystosowane do gorących napojów. Wybieramy, zatem ekologiczne kubki papierowe do kawy, które mogą być wykonane z trzciny cukrowej. To oznacza, że są bezpieczne, ale jednocześnie nie szkodzą środowisku jak kubki z plastiku. Trzcina cukrowa to nie drewno tylko roślina, która jest trawą, a do tego każdego roku się odnawia. Jest to produkt bardzo ekologiczny, który powinien znaleźć zastosowanie w wielu domach i wielu różnych firmach.

Charakterystyka produktu

  • pojemność 200 ml,
  • stworzony został do napojów gorących jak kawa czy herbata,
  • można podgrzewać go w mikrofali w 100 stopniach przez pięć minut,
  • posiada wszystkie potrzebne certyfikaty do kompostowania.

Ogromną zaletą trzciny cukrowej jest to, że jest bardzo wytrzymała oraz estetyczna. Trudno byłoby powiedzieć, że to produkt właśnie z takiej trawy gdybyśmy nie czytali dokładnego opisu. Każdemu się to spodoba, bo cena jest także bardzo atrakcyjna.

Oferta w hurtowni opakowań ekologicznych

Odwiedzając hurtownie opakowań ekologicznych można będzie liczyć na znalezienie właśnie takich kubków. Są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Bardzo dużo firm, które sprzedają kawę i herbatę zaczyna korzystać z takich kubków. Powoli, ale to bardzo powoli plastik zaczyna odchodzić w zapomnienie i to dla nas jest naprawdę bardzo dobra wiadomość. Procent ustala ceny kubków bardzo niskie, dlatego zachęca to wiele osób do ich wybierania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *