Kubki do podawania gorącej kawy

Oferta z kubkami do gorącej kawy jest bardzo dobrze przygotowana. Można zamówić różnej wielkości kubki, które będą przystosowane do gorących napojów. Wybieramy, zatem ekologiczne kubki papierowe do kawy, które mogą być wykonane z trzciny cukrowej. To oznacza, że są bezpieczne, ale jednocześnie nie szkodzą środowisku jak kubki z plastiku. Trzcina cukrowa to nie drewno tylko roślina, która jest trawą, a do tego każdego roku się odnawia. Jest to produkt bardzo ekologiczny, który powinien znaleźć zastosowanie w wielu domach i wielu różnych firmach.

Charakterystyka produktu

  • pojemność 200 ml,
  • stworzony został do napojów gorących jak kawa czy herbata,
  • można podgrzewać go w mikrofali w 100 stopniach przez pięć minut,
  • posiada wszystkie potrzebne certyfikaty do kompostowania.

Ogromną zaletą trzciny cukrowej jest to, że jest bardzo wytrzymała oraz estetyczna. Trudno byłoby powiedzieć, że to produkt właśnie z takiej trawy gdybyśmy nie czytali dokładnego opisu. Każdemu się to spodoba, bo cena jest także bardzo atrakcyjna.

Oferta w hurtowni opakowań ekologicznych

Odwiedzając hurtownie opakowań ekologicznych można będzie liczyć na znalezienie właśnie takich kubków. Są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Bardzo dużo firm, które sprzedają kawę i herbatę zaczyna korzystać z takich kubków. Powoli, ale to bardzo powoli plastik zaczyna odchodzić w zapomnienie i to dla nas jest naprawdę bardzo dobra wiadomość. Procent ustala ceny kubków bardzo niskie, dlatego zachęca to wiele osób do ich wybierania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *