Sposób na zmarszczki – botox

Wszelkie media podają kobietom jak na tacy wzorzec idealnego wyglądu. I co ważniejsze podpowiadają co robić, aby do tego ideału pasować. Niektórym się to udaję w sporym stopniu, ale czy jest sens naśladować ślepo celebrytki w wielkich magazynach mody i w telewizji?

Każda kobieta ma w sobie to coś i jak mawiali klasycy, nie ma kobiet zupełnie nieatrakcyjnych. Każda też ma własny, niepowtarzalny typ urody i nie ma sensu na siłę dążyć do wzorca jaki kreują media. Zwłaszcza, że w niektórych przypadkach a chodzi o zdjęcia w prasie, urodę poprawiają graficy komputerowi. Dlatego też najlepiej dokładnie się sobie przyjrzeć i wydobyć swoje dobre strony. Jeżeli nie możemy obiektywnie spojrzeć na swoją twarz i figurę, najlepiej zapytajmy stylisty. Odpowie nam szczerze, czy potrzebujemy wypełnienia niektórych zmarszczek. Wtedy poszukujemy dokładniejszych informacji na temat botox kraków i po rozeznaniu już wiemy co robić. Nie muszą to być jakieś niesamowite ilości tego specyfiku. Czasem dobre efekty daje odrobina wstrzyknięta w odpowiednie miejsce.

Za przykład może służyć niezbyt prosta linia nosa z podwójnym garbkiem, lub nos zbyt zadarty. Niektórzy sceptycy twierdzą, że nie należy pytać koleżanek ani nawet przyjaciółek o braki w swojej urodzie. Podobno odpowiedź może być nieszczera. No chyba, że mamy pełnie zaufanie do tej osoby i znamy jej szczerość i bezstronność.Czasem konieczna jest likwidacja zmarszczek, bo wraz z upływem lat nasza skóra już nie jest taka jędrna i tworzą się zmarszczki. Nawet nie upływa wiele lat od naszej osiemnastki a już mogą tworzyć się lwie zmarszczki na czole, lub głębokie bruzdy przy nosie i ustach. Jeżeli tylko czujemy, że nasz wygląd się poprawi, to nie ma problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *