Popularne upominki reklamowe

Stworzenie upominków promocyjnych od Twojej firmy dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertą handlowo lub usługową, może być praktycznym i skutecznym sposobem na pozyskanie większej liczby klientów. Ważne jest, aby wybierać prezenty, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i przydatne.

Upominki lub gifty reklamowe – bez względu na to czy są to długopisy, notesy czy krówki z nadrukiem reklamowe – powinny posiadać widoczne logo firmy. Wybierając prezenty reklamowe, aby przyciągnąć więcej klientów i zatrzymać osoby zadowolone z twoich usług, weź pod uwagę swoją niszę biznesową i wizerunek firmy.

Długopisy i karteczki

Długopisy i karteczki są dobrymi narzędziami marketingowymi, ponieważ ludzie mogą z nich korzystać codziennie. Wybierz najtańsze długopisy i papier na prezenty, ale upewnij się, że produkty te odzwierciedlają wizerunek Twojej firmy. Karteczki i długopisy w jasnych kolorach natychmiast przyciągną uwagę klienta i wskażą, że Twoja firma jest optymistyczna i otwarta na nowych odbiorców. Eleganckie długopisy z logo wydrukowanym w metalicznym odcieniu promują wyrafinowany  wizerunek Twojej firmy.

Krówki z nadrukiem

Cukierki w ozdobnym papierku z logo firmy to miły podarunek dla stałych i nowych klientów. Można je wystawić w hollu firmy lub dodawać do przesyłek. Klient, otrzymując zamówiony towar, wraz z kilkoma cukierkami na pewno się uśmiechnie i zanotuje w pamięci pozytywne wspomnienia związane z firmą.

Podkładki pod mysz

Większość ludzi korzysta z komputerów na co dzień, więc wykonanie podkładek pod mysz z logo firmy będzie bardzo praktycznym prezentem. Wybierz kolory podkładek pod mysz, które są zauważalne, ale niezbyt przytłaczające i kojarzą się z twoją firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *