Daj się zauroczyć wakacjom na Mazurach

Szukasz jedynej w swoim rodzaju oferty na spędzenie wakacji na Mazurach? Jeżeli tak, to nie wahaj się sprawdzić oferty naszego hotelu Mazurski Raj. Na tle innych obiektów wyróżnia nas wiele – nasza doskonała lokalizacja, rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna, a także szereg atrakcji, z jakich mogą korzystać nasi klienci. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, jaką posiada tylko dobry hotel Mazury.

Wypoczynek w samym sercu Mazur

Znajdujemy się obok miejscowości Ruciane Nida, tuż nad samym jeziorem Bełdany. Dzięki temu mogliśmy stworzyć nasz własny port, a w nim wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do naszego hotelu mogą więc zawitać prawdziwi żeglarze, jak i osoby, które dopiero chcą spróbować swoich sił w jednym ze sportów wodnych. Nasze noclegi są zróżnicowane na tyle, że każdy znajdzie opcję odpowiednią do swoich oczekiwań. W ofercie Mazurskiego Raju znajdują się pokoje, apartamenty, a nawet wille – wszystko zależy od ilości uczestników wyjazdu oraz okazji, dla jakiej jest on organizowany. Prowadzimy dwie restauracje – Malinkę, która znajduje się tuż nad brzegiem jeziora oraz Tawerną, obiekt przeznaczony stricte dla zgłodniałych żeglarzy. W każdym z naszych obiektów gastronomicznych serwujemy dania przygotowane w oparciu o składniki wysokiej jakości. W menu posiadamy dania europejskie oraz tradycyjne dania mazurskie. Polecamy naszą ofertę zwłaszcza miłośnikom owoców morza i ryb, które zawsze mamy świeże dzięki bezpośredniej odległości od jeziora Bełdany.

Rozrywka i wypoczynek na miejscu

Organizujemy dyskoteki, a także przyjęcia, które odbywają się na prywatnej plaży naszego obiektu. Nasi goście mogą korzystać z kręgielni oraz sali bilardowej. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej, stworzyliśmy również salę fitness. Pobyt w Mazurskim Raju warto również urozmaicić sobie skorzystaniem z jednego z licznych zabiegów, jakie oferujemy w naszym SPA. Zajmujemy się również organizacją wesel, wydarzeń oraz imprez pracowniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *