Zadbaj o swoich Klientów z systemem Versum

Działasz już na rynku od pewnego czasu i wiesz, że najważniejsze w biznesie jest podtrzymywanie kontaktu z klientami. Zdajesz sobie jednak sprawę, że samo przypominanie o sobie i usługach realizowanych przez własną firmę nie wystarczy. Co w takiej sytuacji zrobić? Najlepiej skorzystaj z możliwości, które oferuje aplikacja Versum.

Wynagradzaj swoich kientów

Dlaczego by tak nie zadbać o swoich Klientów? Przecież nie trzeba wyłącznie naliczać im kolejnych bonusów na realizowane przez siebie usługi. System Versum umożliwia stworzenie specjalnego programu premiowego, dzięki któremu można naliczać określonym Klientom specjalne punkty. Aplikacja umożliwia nie tylko ich naliczanie, ale też wymianę na konkretne, darmowe produkty lub usługi. Chcesz zaoferować swoim klientom coś, czego oni nigdy nie zapomną? Skorzystaj z Versum…

Zbieraj pozytywne komentarze

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne w relacjach handlowych są dobre komentarze. Zbieraj je, naliczając jednocześnie swoim komentatorom określone bonusy. W ten sposób znacznie łatwiej uzyskasz na swój temat dobre opinie i – co ważne – nie będziesz musiał ich tworzyć we własnym zakresie!

Twój biznes, Twoja decyzja

Klient musi wiedzieć, że decydując się na rezerwacje online w Twojej firmie, będzie mógł oczekiwać różnych bonusów i ciekawych nagród. Pamiętaj, że w systemie Versum to Ty sam decydujesz o tym, jakie nagrody im przyznasz. Co ważne – wybierasz również liczbę naliczanych punktów i sposób ich przyznawania. Zdajemy sobie sprawę, że to Twoja firma i to Ty sam najlepiej wiesz, jak opłacalnie naliczać punkty.

Polecaj się innym… przez innych

System Versum umożliwia efektywne nagradzanie tych osób, które polecają Cię swoim znajomym. Chcesz poznać potęgę marketingu szeptanego? Przekonaj się, jak wielkie możliwości daje pod tym względem Versum.

System rezerwacji wizyt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *