Logo Twojej marki na tekstyliach w gabinecie kosmetycznym

Haft komputerowy został stworzony głównie z myślą o tym, aby tworzyć trwałe, choć bardzo dyskretne nadruki na tekstyliach. Gęsto tkane nici, wyróżniające się na ręcznikach, szlafrokach, kapciach czy koszulkach prezentują się bardzo elegancko, a przy okazji pomagają w marketingu Twojego gabinetu kosmetycznego

Co ma wspólnego marketing i haft

Poprzez haft komputerowy można w bardzo efektowny sposób obrandować wykorzystywane w swoim gabinecie tekstylia. Używane przez klientów ręczniki, szlafroki czy opaski mają charakter wielorazowy, dlatego tak istotne jest, aby zostały ozdobione nadrukami, które bez trudu zniosą wielokrotne pranie, nawet w wysokiej temperaturze. Poprzez dyskretne umieszczanie logotypu swojej marki na tekstyliach wykorzystywanych w salonie można wzmacniać świadomość marki wśród klientów. Tekstylia z nadrukami sprawiają, że klientom marka wydaje się być bardzo profesjonalna, kojarzona jest z elegancją i najwyższą jakością świadczonych usług. W ten sposób inwestując w haft komputerowy w firmie Tekstyliowo można zyskać wysokiej jakości tekstylia z logotypem Twojego gabinetu kosmetycznego lub SPA, które będzie można wykorzystywać na dwóch frontach: w codziennej pracy z klientami oraz do subtelnego wzmacniania świadomości dotyczącej własnej marki.

Dlaczego warto wybrać tekstylia haftowane komputerowo

Nadruki na tekstyliach wykorzystywanych w SPA czy gabinetach kosmetycznych, pozwalają na przykład uzyskać komplety odzieży dla pracowników – fartuchy dla osób wykonujących zabiegi, koszulki dla recepcjonistów i inne. Można także zlecić nadruk na tekstyliach wykorzystywanych przez klientów podczas różnych zabiegów – to przede wszystkim ręczniki, ale również szlafroki wykorzystywane powszechnie w strefie wellness, opaski na włosy, kapcie wielorazowe i inne. Codzienne pranie tych tekstyliów w celu utrzymania ich wysokiego poziomu higieny, niestety sprawia, że aby nadruk wciąż wyglądał jednakowo dobrze, należy wykonać go haftując komputerowo logotyp w widocznym miejscu. Mocne nici wykorzystywane do haftu oraz odpowiedni sposób ich dopasowania do rodzaju tkaniny pozwalają uzyskać maksymalnie mocny efekt, dla wielu lat użytkowania.

Ten nowoczesny rodzaj haftu umożliwia wykonywanie nawet skomplikowanych, drobnych wzorów, charakterystycznych dla niektórych logotypów. Hafty mogą być wykonywane w jednym lub wielu kolorach, w zależności od potrzeb. Zlecając to zadanie profesjonalistom można w krótkim czasie cieszyć się dużym nakładem tekstyliów sygnowanych Twoim logo podczas codziennej pacy w gabinecie kosmetycznym, który będzie się kojarzył z przyjemnością, luksusem i profesjonalizmem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *